BLOG

8 skvelých tipov na darčeky pre mužov, ktorí už majú všetko


Christmas photo created by freepik ->www.freepik.com

Opäť sa blížia Vianoce a opäť tu máme starý známy problém: čo mu dať pod stromček? Jasné, potrebuje nejaké tričká a ponožky, ale čo ak ho chcem potešiť niečím zaujímavejším? A vôbec, čo dať mužovi, ktorý tvrdí, že má všetko? Prinášame vám 8 skvelých inšpirácií na pánske vianočné darčeky. Možno sa medzi nimi ukrýva niečo pre toho vášho :).

1. V každom mužovi sa ukrýva malý chlapec

Tieto slová dokáže potvrdiť snáď každá žena. Skúste sa zamyslieť nad tým, s čím sa rád hrával v detstve alebo čo miloval a dodnes má pre to slabosť. Napríklad, z Lega si dnes viete poskladať verné kópie plavidiel zo Star Wars alebo raketu Saturn V, ktorá letela na Mesiac. Monopoly sa dajú kúpiť v edícii populárneho seriálu Hry o tróny. Alebo môžete z nostalgie siahnuť po kultovom Nintende z 90. rokov. A čo ak ako chlapec miloval počúvanie platní? Dnes už je široká ponuka gramofónov v rôznych cenových kategóriách.

2. Kvalitný opasok je každodenný spoločník

Opasok je typ darčeka, ktorým určite nič nepokazíte. Treba však brať do úvahy dve veci – 1. musíte vybrať správnu veľkosť a 2. musíte vedieť, aký štýl obdarovaný pán preferuje. S obomi vám vieme dobre poradiť. 

  • ku kúpe správneho opasku budete potrebovať poznať jeho šírku a dĺžku. Premerajte pútka na nohaviciach, ku ktorým opasok kupujete a dostanete šírku. Dĺžka sa meria od konca zapínacieho hrotu po tretiu dierku. Premerajte starý opasok, ktorý už má časy najväčšej slávy za sebou a pustite sa do výberu nového,štýlovejšieho :).
  • druhým dôležitým faktorom výberu je rozhodnúť sa, či hľadáte športový elastický opasokkožený opasok do džínsov alebo kožený opasok k obleku.

Ak hľadáte viac než len samotný opasok, môžete si vybrať z darčekových setov.

3. Zábavné doplnky špeciálne pre neho

Ak je súčasťou denného outfitu obdarovaného kravata, motýlik alebo vysoké ponožky, môžete siahnuť po originálnejších a zaujímavejších kúskoch než je čierna či modrá klasika. Dnes je už na trhu obrovské množstvo ponožiek s rôznymi vzormi, na ktorých môže byť niečo, čo fakt miluje – napríklad pivo, vesmír, knihy, medicínsky, turistický či IT motív. Rovnako môžete nájsť aj zaujímavé boxerky, ale tiež kravaty a motýliky. Menej formálne dni v práci tak môžu byť omnoho veselšie.

4. Peňaženka ako štýlový doplnok, ktorý ochráni vaše karty

Stálicou medzi pánskymi darčekmi je rozhodne peňaženka. Siahnite radšej po pravej koženej než zbytočne vyhadzovať peniaze na lacné napodobeniny, ktoré sa po pár týždňoch používania znehodnotia.

Dnes už peňaženka musí plniť viac úloh než len nosiť peniaze. Všímajte si, či je v nej dostatok miesta pre karty, ale v dnešnej dobe najmä to, či má aj systém na ochranu bezdotykových kariet pred neoprávneným čítaním údajov. Všetky tieto parametre spĺňajú napríklad tieto peňaženky slovenskej značky.

5. Milovníkom dobrého pivka znásobte radosť

Ak váš obdarovaný miluje pivo, skvelým nápadom na darček môže byť napríklad zásoba pív na mesiac – ale nie takých hocijakých. Vyberte mu labužnícke, výberové pivá, ktoré si bežne nekupuje. Skúsiť môžete napríklad rôzne belgické či slovenské z remeselných pivovarov.

6. Taška na notebook, ktorá budí rešpekt

Tašiek a batohov na notebooky je plný internet, no ak máte muža, ktorý má náročnú prácu v manažérskej pozícii a denne má mnoho dôležitých stretnutí, rozhodne na nej netreba šetriť. Taká taška by mala by kožená, vkusná, štýlová a pritom praktická. Pozrite sa na túto novinku.

7. Najpamätnejším darčekom je zážitok

Presne tak. Venovať zážitok, ktorý by si možno dotyčná osoba sama nikdy nekúpila, býva často tým najkrajším darčekom. Čo tak pár okruhov na motokárach, škola šmyku či zoskok z lietadla. Niekoho možno lákajú omnoho prozaickejšie veci, trebárs kurz varenia alebo večera v skvelej reštaurácii. Skrátka, darujte mu budúce krásne spomienky.

8. Čo tak darček, čo príde znova každý mesiac?

Kvízová otázka: ktorý darček kúpiš raz a chodí postupne celý rok? Je to predplatné :). Ide o jeden z najvďačnejších darčekov, pretože obdarovaný dostáva to, čo má rád pravidelne po celý rok priamo do svojej schránky. Dnes je na trhu veľa zaujímavých časopisov pre pánov a nemusí pritom ísť o erotiku :D. Veľa mužov si rado prečíta o novinkách zo sveta vedy a techniky v magazíne Zázračná planéta alebo nájde inšpirácie v časopise Urob si sám. Na trhu sú aj mesačníky či občasníky venované poľovníctvu, rybárstvu, histórii, cestovaniu, autám či včelárstvu. Stačí si vybrať.

AK STE SA DOČÍTALI AŽ SEM, MÁME PRE VÁS PREKVAPENIE :) CELÝ DECEMBER PLATÍ AKCIA

ZĽAVA 20% NA CELÝ NÁKUP

STAČÍ AK PRI OBJEDNÁVKE POUŽIJETE DARČEKOVÝ CERTIFIKÁT "vianoce20"

Nech sa páči, vyberte skvelý dar pre manžela, otca, kolegu či brata.

OPASKY             PEŇAŽENKY             TAŠKA